Zaznacz stronę

Monitorowanie stron szyte na miarę!

Wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb, który sprawi, że możesz czuć się spokojny o swoją stronę.
O wszelkich problemach natychmiast Cię poinformujemy. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi problemami i błędami.

Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy jeszcze doliczyć podatek VAT (23%).

Żaden pakiet Ci nie odpowiada? 

 

 

Zapoznaj się z naszą indywidualną ofertą!

Napisz do nas a wspólnie stworzymy indywidualny pakiet, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Gwarantujemy satysfakcję z otrzymanego pakietu – zdrowy dla budżetu!

FAQ

Usługa monitoringu stron i serwisów może rodzić wiele pytań, dlatego przygotowaliśmy spis najczęściej powtarzających się pytań:

Który pakiet będzie odpowiedni dla mnie?

Stworzyliśmy kilka pakietów, po to by był odpowiedni do Twoich potrzeb. Jeśli zależy Ci na nieustannym działaniu Twojej strony, pierwszy pakiet będzie idealny dla Ciebie. Jeśli jednak prowadzisz ogromny portal internetowy, można pogubić się w ogromie stron. Pozostałe pakiety są stworzone do sprawdzenia wszystkich tych stron. Jeśli jednak jakiś pakiet jest dla Ciebie nieodpowiedni to napisz do nas, coś na to poradzimy 🙂 

Jaka parametry SEO strony monitorujemy?

Nasze narzędzie monitoruje kody odpowiedzi, tytuły, opisy, nagłówki H1, informacje z meta tag robots, a także czas odpowiedzi. Możemy dokonywać również przeszukiwania strony w celu znalezienia wskazanej frazy kluczowej.

Jak dowiem się o błędach na stronie?

Na koniec pracy narzędzia otrzymasz raport, który wskaże błędy jakie wystąpiły na Twojej stronie. Każdy błąd będzie wskazywał na adres URL pod którym wystąpił oraz dokładny czas pierwszego wystąpienia błędu. Wszystkie strony, na których wystąpiły błędy zostaną sprawdzone podwójnie, aby upewnić się, że jest to faktycznie błąd.

Na jakie błędy strony reaguje narzędzie?

Narzędzie wykrywa wszystkie kody odpowiedzi, które kończą się nieprawidłowym wyświetleniem strony (kody 4xx i 5xx). Narzędzie zraportuje ostrzeżenie również w przypadku wykrycia nieprawidłowości związanej z parametrami na stronie. Wykrywane przez nas domyślnie błędy:
– brak nagłówka h1
– więcej niż jeden nagłówek h1
– brak tytułu / opisu strony
– parametry noindex / nofollow

Czy narzędzie może być blokowane przez serwer?

Niektóre systemy mogą blokować żądania pochodzące z narzędzia. Aby upewnić się, że taka sytuacja nie wystąpi radzimy dodać user agenta “ScrapeUP.pl monitoring” do białej listy.

Czy narzędzie nie spowolni działania mojej strony?

Staramy się dopasować narzędzie do ruchu na stronie, aby jej dodatkowo nie obciążać. Radzimy jednak przeprowadzać monitoring w godzinach mniejszej aktywności użytkowników na stronie.

Gotowy by zacząć przygodę ze ScrapeUP?

Skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziesz to, czego potrzebowałeś.